Czym jest mojakasa.online?

Czym jest mojakasa.online?

5/5 - (1 vote)
LOGO
Serwis “Moja kasa” umożliwia bardzo łatwe spełnianie zawiłych obowiązków, a także mobilne sprawdzenie danych z kasy fiskalnej jako przedsiębiorca. Pozwala także na sprawdzenie czy twoje urządzenie jest podłączone do sieci, czy kasa wysłała wszystkie dane, czy pracownik zrobił raport dobowy na czas, a również kiedy kasa zaczęła działać i kiedy został otwarty sklep.

Na mojakasa.online możesz szybko i bezpłatnie wystawić fakturę do rejestrowanych paragonów z numerem NIP nabywcy. Po rejestracji i zalogowaniu należy dodać urządzenie ELZAB ONLINE, aktywować usługę wystawiania faktur do paragonu, a także wprowadzić dane klientów. Instrukcje rejestracji i dodawania paragonów do serwisu można znaleźć w naszym poradniku podatnika. // – dodać link do poradnika Firma ELZAB zapewnia że serwis mojakasa.online będzie rozbudowywany o kolejne funkcjonalności, a również ułatwienia.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia android, a pobrać ją można przez stronę serwisu.

Czy korzystanie z serwisu mojakasa.online jest bezpłatne?
Tak, wszystkie usługi serwisu są darmowe.

Czy wrażliwe dane może zobaczyć ktoś inny ode mnie?
Nie, do twoich danych dostęp masz tylko ty. Kasa przesyła tylko najważniejsze dane o stanie technicznym urządzenia fiskalnego.

Czy serwis mojakasa.online jest bezpieczny?
Tak, dane o pracy Twojego urządzenia szyfruje kasa przy przesyłaniu, tak samo jak w przypadku terminali płatniczych. Serwis nie udostępnia twoich danych bez twojej zgody.

Jeżeli posiadasz urządzenie ELZAB, to serwis mojakasa.online, ułatwi twoje zawiłe obowiązki, a także usprawni twój biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *