Wagi firmy CAS

Wagi firmy CAS

Rate this post

Nowość w naszej ofercie

W naszej ofercie zachodzą bardzo ważne zmiany. Często aktualizujemy naszą ofertę, by sprostać Państwu wymaganiom. Dziś w tym celu dodajemy do naszej oferty kilka wag firmy CAS.

Skąd wzięła się firma CAS?

CAS Corporation jest dominującym dostawcą wag elektronicznych w Korei. W ich ponad 30-letniej historii, utrzymują 70% udział w rynku koreańskim i z sukcesem eksportują wagi elektroniczne prawie do wszystkich krajów świata. Posiadają jedną z najnowocześniejszych sieci produkcji i dystrybucji ich wyrobów na całym świecie. Zapewniają klientom pełny serwis i wsparcie techniczne w skali globalnej. Ich produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty OIML, NTEP, TUV, CSA, NSC i wiele innych krajowych certyfikatów metrologicznych.

Posiadają oddziały w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Indiach, Pakistanie, Bangladeszu, Turcji, Niemczech, Francji oraz w Polsce działające zarówno w sferze sprzedaży, jak i zapewniające obsługę serwisową. Posiadają fabryki w Korei oraz w Chinach, jak również są właścicielami firmy produkcyjnej w Turcji. Rozwój sieci Partnerów na świecie pozwala im na pełną penetrację rynków lokalnych przez ich wysokiej jakości produkty oraz zapewnia ciągły wzrost lojalności klientów i zwiększanie udziału w rynku globalnym.

Slogan zmieniający świat wag

“My ważymy Świat – We Weigh the World” to ich korporacyjny slogan. Produkują wysokiej jakości komponenty oraz szerokie spektrum produktów. Zaczynając od czujników tensometrycznych, przez wagi handlowe, przemysłowe na przemysłowych automatycznych systemach kontroli wagi kończąc. Wszystko to przy zachowaniu konkurencyjnych cen oraz pełnej obsługi posprzedażnej i technicznej. “My ważymy Świat – We Weigh the World” to ich podstawowy cel i zaangażowanie w innowację i technologię.

Polityka jakości

Głównym celem działalności ich firmy jest dystrybucja, serwis wag elektronicznych i sprzętu do wyposażenia placówek handlowych. Wszystko to przy zachowaniu wymaganej jakości wyrobów jak i usługi.

Uzyskują wymaganą jakość poprzez: 

  • Zaangażowanie pracowników w świadczenie wyrobów i usług spełniających wymagania klienta
  • Wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością pozwalającego na dobrą organizację pracy dającą satysfakcję naszym klientom i pracownikom
  • Ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością i spełnianie wymagań

Jakość służy osiągnięciu celu strategicznego jakim jest pozytywny wynik ekonomiczny oraz konkurencyjność w stosunku do innych organizacji.

Wagi firmy CAS. Gdzie je zakupić?

Wagi firmy CAS mogą Państwo zakupić na oficjalnej stronie producenta (http://wagicas.pl) w zakładce wagi. Kolejną opcją zakupu wag jest dokonanie zakupu w naszym serwisie stacjonarnie, bądź za pomocą naszej strony internetowej (https://zetoserwis.pl). W razie jakichkolwiek pytań z Państwa strony służymy pomocą. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 w Opolu przy ulicy Oleskiej 7. Można również skontaktować się z nami poprzez numery:  774043856, 601540524, 605446751, 605571493. Dyżurny telefon serwisowy 601079799. Zapraszamy również do kontaktu mailowego, na nasz adres: serwis@zetoserwis.pl. Wagi na naszej stronie znajdą Państwo wchodząc w zakładkę Wagi (bezpośredni link do całej kategorii https://zetoserwis.pl/kategoria-produktu/wagi/).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *