Kasa samoobsługowa SmartPos

Kasa samoobsługowa SmartPos

Rate this post

Ciekawy i celny pomysł dla twojego sklepu! Nowa kasa samoobsługowa SmartPos od Novitusa, jest ciekawym odskokiem od zwykłych i starych kas fiskalnych

Najbezpieczniejsza, najłatwiejsza kasa
samoobsługowa na rynku

Tworząc to nietypowe rozwiązanie, kładliśmy duży nacisk na wygodę i przyjemność korzystania z naszej kasy. Udowadniamy, że klient może dokonać zakupów na naszej kasie bez zbędnych trudności i z minimalnym zaangażowaniem personelu sklepu. Oprócz troski o wygodę klientów, zadbaliśmy również o maksymalne ograniczenie ilości potencjalnych nadużyć dokonywanych podczas zakupów i co ciekawe okazało się to możliwe, dzięki zastosowaniu innowacyjnego oraz podwójnego systemu zabezpieczeń.

Nowoczesny wygląd kasy samoobsługowej
z możliwością personalizacji

Kasa samoobsługowa jest dostępna w dwóch wariantach, dzięki czemu dopasują ją Państwo do swoich potrzeb.

Sklepy dysponujące nieco mniejszą ilością wolnego miejsca mogą wybrać wariant SmartPos o zmniejszonych wymiarach miejsca na odłożenie koszyka i platformy wagi kontrolnej. Zmniejszenie wymiarów kasy umożliwia zastosowanie dwóch kas SCO w miejsce jednego tradycyjnego boksu kasowego.

Kasa może także występować w dwóch wersjach użytkowych – z wagą kontrolną po prawej lub lewej stronie.

Kasa samoobsługowa wraz z personalizacją?

Nowoczesny oraz kompaktowy design to nie wszystko. Urządzenie możemy dla Państwa spersonalizować poprzez umieszczenie dowolnego logotypu lub znaku graficznego na obudowie urządzenia.

Kolorystyka kasy może być wykonana na życzenie w zakresie dostępnych kolorów z palety RAL, dzięki czemu urządzenie idealnie wkomponuje się w projektowaną lub dostępną przestrzeń sklepową.

Wsparcie dla oprogramowania oraz przyjazny interfejs kasy samoobsługowej

Architektura oprogramowania kasy samoobsługowej Novitus SmartPos została zaprojektowana przez inżynierów z dużym doświadczeniem w projektach dla rynku retail. Daje to pewność, że otrzymują Państwo produkt przemyślany i dopracowany. Gwarantuje to również łatwą i szybką implementacje nowych funkcjonalności i uproszczoną integrację z zewnętrznymi systemami kasowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *