Kasa samoobsługowa SmartPos – Novitus

Kasa samoobsługowa SmartPos – Novitus

Rate this post

Ciekawy i celny pomysł dla twojego sklepu,Nowa kasa samoobsługowa SmartPos od Novitusa, jest ciekawym odskokiem od zwykłych kas fiskalnych

Najbezpieczniejsza, najłatwiejsza kasa
samoobsługowa na rynku

Tworząc to nietypowe rozwiązanie, kładliśmy duży nacisk na wygodę i przyjemność korzystania z naszej kasy. Udowadniamy, że klient może dokonać zakupów na naszej kasie bez zbędnych trudności i z minimalnym zaangażowaniem personelu sklepu. Oprócz troski o wygodę klientów, zadbaliśmy również o maksymalne ograniczenie ilości potencjalnych nadużyć dokonywanych podczas zakupów i co ciekawe okazało się to możliwe, dzięki zastosowaniu innowacyjnego oraz podwójnego systemu zabezpieczeń.

Nowoczesny wygląd kasy samoobsługowej
z możliwością personalizacji

Kasa samoobsługowa jest dostępna w dwóch wariantach, dzięki czemu dopasują ją Państwo do swoich potrzeb.

Sklepy dysponujące nieco mniejszą ilością wolnego miejsca mogą wybrać wariant SmartPos o zmniejszonych wymiarach miejsca na odłożenie koszyka i platformy wagi kontrolnej. Zmniejszenie wymiarów kasy umożliwia zastosowanie dwóch kas SCO w miejsce jednego tradycyjnego boksu kasowego.

Kasa może także występować w dwóch wersjach użytkowych – z wagą kontrolną po prawej lub lewej stronie.

Kasa samoobsługowa wraz z personalizacją?

Nowoczesny oraz kompaktowy design to nie wszystko. Urządzenie możemy dla Państwa spersonalizować poprzez umieszczenie dowolnego logotypu lub znaku graficznego na obudowie urządzenia.

Kolorystyka kasy może być wykonana na życzenie w zakresie dostępnych kolorów z palety RAL, dzięki czemu urządzenie idealnie wkomponuje się w projektowaną lub dostępną przestrzeń sklepową.

Wsparcie dla oprogramowania oraz przyjazny interfejs kasy samoobsługowej

Architektura oprogramowania kasy samoobsługowej Novitus SmartPos została zaprojektowana przez inżynierów z dużym doświadczeniem w projektach dla rynku retail. Daje to pewność, że otrzymują Państwo produkt przemyślany i dopracowany. Gwarantuje to również łatwą i szybką implementacje nowych funkcjonalności i uproszczoną integrację z zewnętrznymi systemami kasowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *