PC-POS

PŁYTA PC-POS

Cena netto wersji podstawowej: 850,00 zł
Cena brutto wersji podstawowej: 1045,50 zł

Prosty i funkcjonalny program kasowy typu POS przeznaczony dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną). Oferowany w kilku wersjach programu przeznaczonych dla komputerowych stanowisk kasowych POS, m.in.:
• PC-POS 7 – program przeznaczony dla stanowisk pracujących w środowisku MS Windows lub Linux
• PC-POS Premium – program dla systemów kasowych z wieloma stanowiskami kasowymi
• Mini-Market- program dla zintegrowanych stanowisk kasowo-magazynowych
• PC-Petrol- program przeznaczony do kompleksowej obsługi stacji paliw

» posiada przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika. Szczególny nacisk położony został na funkcjonalność pracy na terminalach dotykowych oraz prostotę obsługi. Kasjer błyskawicznie uczy się jak sprawnie sprzedawać
» ma możliwość adaptacji interfejsu do sklepów spożywczych, branżowych, a także obiektów gastronomicznych – możemy sami decydować o wyglądzie ekranu kasjera i dostępnych
» zapewnia bezpieczeństwo danych poprzez system synchronizacji bazy lokalnej i bazy na serwerze. Program w momencie utraty połączenia z bazą serwera, automatycznie przełącza się na pracę na bazie lokalnej, a po odzyskaniu połączenia przesyła dane
» można konfigurować zdalnie lub lokalnie – możemy z jednego miejsca, z zaplecza sklepu bądź z dowolnego stanowiska kasowego, skonfigurować wybrane stanowisko kasowe (np. dodać klawisze szybkiej sprzedaży).

WYGLĄD PC-POS

PC-POS 7 – wersja komputerowa Windows / Linux

Kompleksowe oprogramowanie do obsługi sklepu dla MS Windows, z bazą danych opartą na silniku SQL; ewidencja towarów i kontrahentów oraz prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, kompletny obieg dokumentów, raportowanie finansowe, ilościowo-wartościowe, wydruk standardowych etykiet, cenników, dokumentów, prowadzenie sprzedaży detalicznej. Współpraca z kasami fiskalnymi, elektronicznymi lub
komputerowymi i/lub drukarkami fiskalnymi wymaga dopłaty
CENA NETTO: 850,00 zł
CENA BRUTTO: 1 045,50 zł

PC-POS 7 – obsługa kart płatniczych (za stanowisko)

Obsługa na kasach PC-POS 7 płatności bezgotówkowych, z użyciem kart płatniczych. Obsługa płatności realizowana jest przy pomocy: Komputerowego Systemu Płatności – CELTO S1 firmy Novitus lub systemu Elavon (konieczne podpisanie umowy z wybranym operatorem systemu płatności bezgotówkowych).
UWAGA: korzystanie z modułu możliwe jest po wykupieniu go na wszystkie zarejestrowane kasy PC-POS 7.
CENA NETTO: 150,00 zł
CENA BRUTTO: 184,50 zł

PC-POS 7 – obsługa doładowań pre-paid (za stanowisko)

Generowanie doładowań dla telefonów komórkowych realizowane jest na kasach PC-POS 7 w ramach usługi „Moje doładowania” systemu firmy BillBird S.A. (konieczne podpisanie umowy na korzystanie z usługi „Moje doładowania” z firmą BillBird S.A.).
UWAGA: korzystanie z modułu możliwe jest po wykupieniu go na wszystkie zarejestrowane kasy PC-POS 7.
CENA NETTO: 150,00 zł
CENA BRUTTO: 184,50 zł

PC-POS 7 – obsługa rachunków domowych (za stanowisko)

Przyjmowanie rachunków za prąd, gaz i inne realizowane jest na kasach PCPOS 7 w ramach usługi „Moje rachunki” przy pomocy systemu firmy BillBird S.A. (konieczne podpisanie umowy na korzystanie z usługi „Moje rachunki” z firmą BillBird S.A.).
UWAGA: korzystanie z modułu możliwe jest po wykupieniu go na wszystkie zarejestrowane kasy PC-POS 7.
CENA NETTO: 150,00 zł
CENA BRUTTO: 184,50 zł

PC-POS 7 – eksport danych do systemu monitoringu (za stanowisko)

Moduł umożliwia eksport do systemu monitoringu (nadzoru video) danych o zrealizowanych przez kasjerów operacjach. Eksport danych odbywa się w formacie umożliwiającym współpracę z oprogramowaniem: Multicam Surveillance System wer. 8.11, z zastosowaniem urządzenia przechwytującego: GeoVision GV-DATA CAPTURE V2E.
UWAGA: korzystanie z modułu możliwe jest po wykupieniu go na wszystkie zarejestrowane kasy PC-POS 7
CENA NETTO: 150,00 zł
CENA BRUTTO: 184,50 zł

PC-POS 7 – system promocyjny PC-Loyalty (za stanowisko)

Moduł umożliwiający obsługę na paragonach promocji, które wg ustalonych reguł obniżają cenę wybranych towarów wg ustalonych zasad (np. reguła „2+1” – czyli trzecia sztuka tego samego towaru na paragonie ma obniżoną wartość do zdefiniowanej kwoty). Moduł zawiera specjalny program – PC-Loyalty, z dostępem z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwiającym zarządzanie regułami promocji.
UWAGA 1: korzystanie z modułu możliwe jest po wykupieniu go na wszystkie zarejestrowane kasy PC-POS 7 (lub stanowiska PC-Gastronom / Mini-Market)
UWAGA 2: moduł dostępny jest tylko dla instalacji z zarządzaniem stanowiskami kasowymi z PCMarket 7 (jest niedostępny dla samodzielnych instalacji PC-POS 7 oraz takich, które współpracują z innym oprogramowaniem magazynowym)
CENA NETTO: 300,00 zł
CENA BRUTTO: 369,00 zł

PC-POS 7 – serwer kuchenny

Moduł umożliwia wysłanie na “”Ekran kuchenny”” (program zastępujący w działaniu drukarkę kuchenną) kolejnych pozycji towarowych z paragonu, bądź też sprzedanych produktów recepturowych. Na ekranie kuchennym można odczytać zlecone zamówienia z PC-POS 7 oraz oznaczyć go jako zrealizowane. W przypadku sprzedaży towaru będącego produktem utworzonym z receptury w PC-Market 7, kasa PC-POS 7 może przy takiej sprzedaży zapisać w bazie PC-Market 7 dokument receptury (przychodowo-rozchodowy), uwzględniający składniki receptury na podstawie zdefiniowanego w PC-Market 7 wzorca receptury.
CENA NETTO: 850,00 zł
CENA BRUTTO: 1 045,50 zł

Mini Market – serwer kuchenny

Moduł umożliwia wysłanie na “”Ekran kuchenny”” (program zastępujący w działaniu drukarkę kuchenną) kolejnych pozycji towarowych z paragonu, bądź też sprzedanych produktów recepturowych. Na ekranie kuchennym można odczytać zlecone zamówienia z PC-POS 7 oraz oznaczyć go jako zrealizowane. W przypadku sprzedaży towaru będącego produktem utworzonym z receptury w PC-Market 7, kasa PC-POS 7 może przy takiej sprzedaży zapisać w bazie PC-Market 7 dokument receptury (przychodowo-rozchodowy), uwzględniający składniki receptury na podstawie zdefiniowanego w PC-Market 7 wzorca receptury. Opłata za każde zarejestrowane stanowisko Mini Market
CENA NETTO: 150,00 zł
CENA BRUTTO: 184,50 zł

PC-POS 7 – serwer wagowy (za stanowisko)

Integracja z wagami systemowymi Bizerba z serii BS-800 – komunikacja odbywa sie za pośrednictwem dodatkowego programowego serwera, który łącząc się z wagą zapisuje informację o transakcjach zapisanych na wadze do specjalnie przygotowanej bazy paragonów wagowych. Kasa PC-POS 7 podczas czytania kodu “”bonu”” (paragonu) z wagi, odpytuje tą dodatkową bazę w celu pobrania danych niezbędnych do umieszczenia wszystkich pozycji z bonu wagowego na paragon. UWAGA: korzystanie z modułu możliwe jest po wykupieniu go na wszystkie zarejestrowane kasy PC-POS 7.
CENA NETTO: 150,00 zł
CENA BRUTTO: 184,50 zł

PC-POS PREMIUM – system zarządzania siecią kas

Obsługa i zarządzenie systemem kasowym opartym na kasach PC-POS 7 (od kilku do kilkudziesięciu kas). W skład systemu wchodzi: program administracyjny POSAdmin (zarządzanie komunikacją z kasami, nadzór pracy kasjerów oraz pośredniczenie w wymianie danych z systemem magazynowym), serwer wymiany danych – Server-BackOffice (komunikacja POSAdmin z zapleczem) oraz komputerowe stanowiska kasowe PC-POS 7. System umożliwia: bieżącą obserwację utargów zarejestrowanych na poszczególnych kasach, śledzenie wyników sprzedaży i statystyk kasjerów, rozliczanie zmian kasjerów, rejestrowanie odbiorów częściowych. System posiada własną bazę danych, w której przechowuje: szczegółowe paragony z kas PC-POS 7, dokumenty rozliczeń zmian kasjerów i odbiorów częściowych, a także zarejestrowane na kasach inne dokumenty tj. KP, KW, faktury do paragonów. W przypadku współpracy z PC-Market 7 przesyłanie danych odbywa się tradycyjnie (jako poszczególne kasy PC-POS 7) lub też jako zbiorczy utarg z jednej kasy PC-POS Premium. System ma też możliwość wymiany danych w formacie plikowym PC-POS 3.
UWAGA: korzystanie z modułu możliwe jest po wykupieniu licencji programu POSAdmin i co najmniej jednego stanowiska kasowego PC-POS 7
CENA NETTO: 500,00 zł
CENA BRUTTO: 615,00 zł