Kasy online dla firm świadczących usługi budowlane

Kasy online dla firm świadczących usługi budowlane

Rate this post
Kasy online

Czym są kasy online?

Wszystko o kasach online w naszym artykule w zakładkach “Poradnik podatnika” – https://zetoserwis.pl/co-to-sa-kasy-fiskalne-online/

Jak należy rozumieć sformułowanie “usługi budowlane”?

Inaczej, kto jest zobligowany do rozpoczęcia, od 1 lipca, użytkowania kas ONLINE? Z ustawy z 7 lipca 1994 r. – przez roboty budowlane należy rozumieć „budowę, a także prace polegające na przebudowie, montażu, remoncie lub rozbiórce obiektu budowlanego„.

Kasy online w branży budowlanej

W firmach budowlanych, nieczęsto korzysta się z kas fiskalnych. Przedsiębiorca musi wystawić paragon klientom ledwie kilka razy w miesiącu. Dlatego właśnie kasa ta powinna być funkcjonalna, niezawodna, a także nie wymagać dużo uwagi. Kasa użytkowana w firmie świadczącej usługi budowlane powinna być wytrzymała, małych rozmiarów, a także prosta w obsłudze i o mocnych akumulatorach.

Ulga obejmująca kasy

Podatnicy, którzy zobligowani są do korzystania z kas online mogą wnieść o część zwrotu kosztów zakupu urządzenia. Kwota ta może sięgać do 700 zł.

Kasa online od firmy Posnet dla firm budowlanych

Pospay ONLINE to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala. Pospay przyjmuje płatności kartą, jak i również płatności mobilne typu BLIK. Fiskalny Terminal Płatniczy jest bardzo dobrym narzędziem dla przedsiębiorcy, który chciałby swoim klientom zaproponować transakcje bezgotówkowe. Urządzenie to jest małe, mobilne, a także wygodne w użyciu, a terminal płatniczy jest jego integralną częścią.

Oferta terminalu pospay online – https://www.pospay.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *