Jak skonfigurować terminal płatniczy do pracy z kasą?

Jak skonfigurować terminal płatniczy do pracy z kasą?

Rate this post
terminal płatniczy

Pytanie to powinno być zadane dostawcy terminala płatniczego. Na rynku jest wiele różnych terminali, a w każdym z nich jest inny dostawca napisał program pracy. Każdy z nich może inaczej działać, pomimo, że zewnętrznie wyglądają tak samo. To właśnie acquierzy powinni wskazać jak należy skonfigurować terminal płatniczy do współpracy z daną kasą fiskalną. Właśnie w instrukcji dostarczonej przez dostawcę terminala powinna być informacja, jakich ustawień w kasie użyć. Co skonfigurować w menu, aby kasa poprawnie współpracowała z terminalem płatniczym.

Żadna z opcji konfiguracyjnych kasy odpowiedzialna za współpracę z terminalami płatniczymi nie jest zabezpieczona przed użyciem jej przez użytkownika kasy, więc sam użytkownik bądź dostawca terminala po upoważnieniu przez właściciela kasy, bez wzywania autoryzowanego serwisu kasy, może te opcje właściwie skonfigurować.

Jakie powinny być właściwe ustawienia dla danego terminala, danego operatora, na danym typie komunikacji? Terminal płatniczy nie ustawi się automatycznie. Powinien poinformować nas o tym dostawca terminala płatniczego (np. instrukcja firmy novitus).

Nasza oferta kas fiskalnych: https://zetoserwis.pl/kategoria-produktu/kasy-fiskalne-online/
Nasza oferta terminali płatniczych: https://zetoserwis.pl/terminale-platnicze/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *